KONKURS MALMA – WYNIKI

konkurs makaron malma

Konkurs z makaronem Malma zakończył się w Dzień Dziecka. Czas ogłosić wyniki – z małym poślizgiem ale mam nadzieję, że wybaczycie.

Konkurs polegał na podaniu propozycji na danie z makaronem dla mamy lub dziecka. Niektóre Wasze propozycje bardzo nas zaskoczyły. Może kiedyś wypróbujemy takie połączenia jak np. świeże truskawki i majonez. Ale teraz skupmy się na tym co dla Was jest najważniejsze – na wynikach.

 Konkurs pomagały mi rozwiązać me dzieci – Koneser i Pulpecja. To One wybrały laureata, który zgłosił swoją propozycję dania dla dzieci. Cóż .. wybrały to co znają i kochają. Proste, szybkie i jakże tradycyjne danie – u nas w domu nazywane czasem „kaczy żer” . Nie przedłużając zbytnio ogłaszamy, iż pierwszy zestaw makaronów Malma otrzymuje … Angelika.

Większy problem miałam osobiście z wyborem drugiego laureata. Kto wobec tego przedstawił najfajniejszą – według moich subiektywnych ocen – propozycję dania dla mamy ? PO długiej chwili namysłu … porównywaniu wszystkich zgłoszonych przepisów… postanowiłam nagrodzić osobę, która zgłosiła może i prosty i niezbyt skomplikowany przepis ale… ja właśnie takie kocham. Nie muszę mieć na talerzu wielu składników – dobry makaron, kilka warzyw i zioła … no może z odrobiną prosciutto jak to Kaśka, laureatka drugiej narody zaproponowała. 

Podsumowując – jeśli ktoś nie zauważył, nagrody otrzymują

Angelika

Kaśka

Laureatki proszę o przesłanie danych do wysyłki nagrody do 6 czerwca na adres gotujzrodzinka@wp.pl

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

UWAGA - Nasz blog to niezły żarłoczek. Pomóż go nam nakarmić. Będzie miał pełny brzuszek jeśli zostawisz komentarz, udostępnisz wpis w Google+ albo po prostu klikniesz lubię to :) Cokolwiek zrobisz - dziękujemy :) 

Możesz zostawić komentarz, lub trackback from your own site.

4 komentarze to “KONKURS MALMA – WYNIKI”

 1. Angelika pisze:

  Ja również niezmiernie dziękuję za wyróżnienie w konkursie;-)
  Dane do wysyłki wysłałam już wcześniej:-)

 2. Kaśka pisze:

  dziękuję serdecznie 🙂
  ale się cieszę!!!!!!!

 3. Bogusia pisze:

  Szkoda, że się nie udało… gratuluję wygranym 🙂

Designed by Free Wordpress Themes and Sponsored by Curry and Spice