KALENDARZ KULINARNY LISTOPAD 2013

Kalendarz kulinarny na kolejny miesiąc. To już kolejna edycja cyklu – mam w planach kolejne, bo podoba Wam się taki spis 😉

Kalendarz kulinarny na listopad 2013. Powoli da nam znać, ze to już za chwilę … za momencik…  Tak – zaczynają się w listopadzie jarmarki świąteczne 🙂 Nie każdemu podoba się tak wczesne wprowadzenie nastroju Świąt… ale czy my mamy na to jakiś wpływ ?

A oto i lista nadchodzących wydarzeń 🙂

Zacznijmy od weekendu szczególnego dla mnie – bo urodzinowego 🙂 Te 25 latek znowu stuknie człowiekowi ( który to już raz 🙂 )

W dniach 10-11 listopada w Przysieku odbędzie się Kujawsko-Pomorski Festiwal Gęsiny. Szczegóły tego wydarzenia znajdziecie na stronie http://czasnagesine.pl. Poczytajcie też zakładkę „Restauracje” – od 11 listopada do 15 grudnia wybrane restauracje w Polsce serwować będą wyśmienite dania z gęsi.  W moim rodzinnym mieście będzie to m.in NoBo Hotel (Restauracja „Kolory Wina”) , o miejscu tym pisałam przy okazji warsztatów z kuchni molekularnej.

Jeśli na Pomorze Wam za daleko to możecie wybrać się 11 listopada do Poznania – tak jak zawsze w dniu Sw. Marcina odbędzie się Kiermasz Rogali Swiętomarcińskich.

22-24 listopada to festiwal filmów kulinarnych Kuchnia+ Food Film Fest . Niestety po raz kolejny impreza ta ominie Łódź 🙁 odbędzie się natomiast w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz Wrocławiu. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie Kuchnia+

Również 22 listopada rozpocznie się …. Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Potrwa on do 22 grudnia. Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie http://www.jarmarkbozonarodzeniowy.com/ A Warszawa gorsza być nie może i z Jarmarkiem wystartuje już 24 listopada i również zakończy się 22 grudnia. Przy czym warszawski jarmark odbędzie się równocześnie w 3 miejscach – szczegóły oczywiście na stronie.

A na zakończenie listopada zapraszam Was do Kielc. To tam w dniach 30 listopada – 1 grudnia odbędą się III Targi Ekologia dla Rodziny ECOFAMILY. Jeśli chcecie poznać szczegóły tej imprezy zapraszam na stronę targów.

kalendarz kulinarny

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

UWAGA - Nasz blog to niezły żarłoczek. Pomóż go nam nakarmić. Będzie miał pełny brzuszek jeśli zostawisz komentarz, udostępnisz wpis w Google+ albo po prostu klikniesz lubię to :) Cokolwiek zrobisz - dziękujemy :) 

Możesz zostawić komentarz, lub trackback from your own site.

Designed by Free Wordpress Themes and Sponsored by Curry and Spice