NOVOTEL WARSZAWA AIRPORT – SPOTKANIE BLOGERÓW

Novotel Warszawa Airport w weekend sierpniowy zorganizował spotkanie blogerów. Była okazja do zapoznania się z ofertą obiektu, nowym menu, spotkania z innymi pasjonatami dobrego jedzenia. Jednym słowem – idealny przepis na weekend.

Spotkanie rozpoczęło się w piątek od… wspólnie spędzonego czasu w basenie 🙂 Razem z Asią z Królestwa Garów oraz Agnieszką z bloga „Dania na przyjęcia” rozkoszowałyśmy się basenem – to było jak zbawienie po podróży do stolicy w prawie 40-stopniowym upale. Jednak nie przyjechałyśmy tam tylko moczyć nasze ciała w basenie 😉

Wieczorem był czas na kolację połączoną z degustacją win. To były same pyszności. W tym pyszne gazpacho, na które przepis znajdziecie już na blogu 🙂  Wieczór zdawał się nie mieć końca – ale tak już jest gdy spotka się grupa miłośników dobrego jedzenia ( i wina ). Jednak rozsądek brał górę – wszak następnego dnia czekały nas warsztaty z szefem kuchni. Oprócz tradycji – czyli tatara kosztowaliśmy też pozycji z nowego menu. Była m.in. pyszna kaczka, antrykot w gorzkiej czekoladzie oraz powtórka gazpacho.

Za cały pobyt chciałam podziękować w tym miejscu :

Asi, która mnie zaprosiła na ten weekend

Szefowi – Piotrowi Laseckiemu, który ze swoim zespołem przygotował pyszne dania i zdradził niektóre sekrety

Pawłowi Deruckiemu, za organizację spotkania i miła atmosferę.

 

A Was zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć ze spotkania. I jeśli będziecie kiedyś szukać noclegu, albo miejsca w którym można dobrze zjeść w Warszawie to wiecie już co polecam ; )

novotel sałątka

 

novotel

 

gazpacho novotel spotkanie blogerów

Oto gazpacho, które nas zainspirowało

 

novotel

 

novotel

 

Koneser byłby zachwycony - Jego ulubione KLUSKI :)

Koneser byłby zachwycony – Jego ulubione KLUSKI 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

UWAGA - Nasz blog to niezły żarłoczek. Pomóż go nam nakarmić. Będzie miał pełny brzuszek jeśli zostawisz komentarz, udostępnisz wpis w Google+ albo po prostu klikniesz lubię to :) Cokolwiek zrobisz - dziękujemy :) 

Możesz zostawić komentarz, lub trackback from your own site.

2 komentarze to “NOVOTEL WARSZAWA AIRPORT – SPOTKANIE BLOGERÓW”

  1. Uwielbiam gotować! 🙂 Tylko ja bezmięsna, więc brałabym w ciemno makaron, bo wygląda smakowicie i lekko. No i gazpacho…mniam! Weekend musiał być cudny 🙂

  2. Marcin B. pisze:

    Fajne, ładne zdjęcia, sporo motywacji 🙂

Designed by Free Wordpress Themes and Sponsored by Curry and Spice