OFDS 2013 I MY

OFDS odbywa się w tym roku po raz 7. W tym roku za to po raz pierwszy my tam będziemy. Program jest mega ciekawy, warsztaty wybraliśmy … teraz tylko odliczamy ostatnie godziny.

OFDS odbywa się od 15 do 18 sierpnia 2013. To będą 4 dni pełne atrakcji dla miłośników kuchni i dobrego jedzenia. Warsztaty, degustacje, animacje dla dzieci – o tym wszystkim przeczytacie w programie na oficjalnej stronie festiwalu ( klik )

My z racji rodzinnego wyjazdu wybraliśmy do odwiedzin zarówno warsztaty dla dzieci – Koneser będzie np. poznawał tajniki wypieku chleba, czy też dowie się jak powstaje miód. Ja postaram się dowiedzieć nowych rzeczy na temat sałatek. Będę też uczestniczyła w warsztatach na temat mięsa drobiowego.

To tylko kilka punktów programów, które nas zaciekawiły. Po powrocie z Poznania mam nadzieję, że karta będzie pełna zdjęć dla Was. A ja jak zwykle będę miała problem z wybraniem najciekawszych wydarzeń do opisania.

Bo o tym, że będzie super wiem chociażby od Gruszki. Jeśli chcecie wiedzieć jak było w tamtym roku poczytajcie Jej relację – klik
Blog Partnerski Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku 2013

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

UWAGA - Nasz blog to niezły żarłoczek. Pomóż go nam nakarmić. Będzie miał pełny brzuszek jeśli zostawisz komentarz, udostępnisz wpis w Google+ albo po prostu klikniesz lubię to :) Cokolwiek zrobisz - dziękujemy :) 

Designed by Free Wordpress Themes and Sponsored by Curry and Spice