KONKURS WŁOSKI – LAUREACI

Konkurs włoski organizowany wspólnie z marką Winiary dobiegł końca.  Czas wobec tego ogłosić laureatów. Choć wybór jak zwykle nie był łatwy .

Konkurs włoski trwał tydzień. Mieliście za zadanie powiedzieć mi czym jest dla Was kuchni włoska. Wasze odpowiedzi rozbudziły moja wyobraźnię opisami smaków, zapachów i nie tylko.

Nie przeciągając jednak zbytnio przystąpię do tego na co wielu z Was czeka . Wszystkie odpowiedzi możecie przeczytać w komentarzach do tego wpisu ( klik ) .

Osoby, które zostały wybrane przez komisję konkursowe to :

Dzikowiec

Basia 

UWAGA !! Ponieważ jedna z laureatek nie zgłosiła się do nas i nie przesłała danych do wysyłki nagrody zgodnie z regulaminem przeprowadziliśmy dodatkowy wybór. W jego wyniku laureatką została …. 

Kinia 🙂 

mam nadzieję, że tym razem wybrana osoba nie zmarnuje tej szansy i dostaniemy adres do wysyłki nagrody. 

Dziewczynom gratuluję i przypominam, że czekam na adresy do wysyłki nagród 😉  mam nadzieję, że dotrzymacie terminu i nie będę zmuszona wybierać kolejnej osoby na Wasze miejsce 🙂

A oto dla przypomnienia zestaw jaki wygrały laureatki naszego małego konkursu.

konkurs nagroda

 A wszystkich tych którym tym razem się nie udało zapraszam już niedługo na kolejny konkurs. Za chwilę minie rok obecności bloga „Gotuj z rodzinką” w internecie. Z tej okazji szykuję dla czytelników bloga małą zabawę – mam nadzieję, że zarówno zasady jak i nagrody przypadną am do gustu. Śledźcie bloga uważnie … chyba, że ktoś z Was pamięta kiedy zaczęliśmy pisać jako Rodzinka 😉 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

UWAGA - Nasz blog to niezły żarłoczek. Pomóż go nam nakarmić. Będzie miał pełny brzuszek jeśli zostawisz komentarz, udostępnisz wpis w Google+ albo po prostu klikniesz lubię to :) Cokolwiek zrobisz - dziękujemy :) 

4 komentarze to “KONKURS WŁOSKI – LAUREACI”

 1. Kinia pisze:

  Nagroda właśnie do mnie dotarła – dziękuje bardzo :*
  Pozdrawiam 🙂

  • Kasia pisze:

   Dziękuję za informację 🙂 jeszcze raz gratuluję wygranej i życzę miłego gotowania we włoskim klimacie 🙂

 2. Kinia pisze:

  Dziękuje ogromnie – adres wysłałam 🙂

 3. Dzikowiec pisze:

  Aaaaaale się cieszę!!!!!!! Dziękuję!!!!!!!!!! Adres wysłałam przez FB z mojego profilu 🙂

Designed by Free Wordpress Themes and Sponsored by Curry and Spice